خریداری پروژه طلای Mt Piper

به نقل از بازار نفت، Kalamazoo پروژه طلای Mt Piper در استرالیا را از Coda Minerals خریداری می کند. این شرکت قصد دارد یک کمپین اکتشافی اولیه با تاثیر کم در پروژه طلای ویکتوریا پس از یک فرآیند مشارکت اجتماعی انجام دهد. Kalamazoo Resources، یک شرکت استرالیایی اکتشاف طلا، پروژه طلای 1609 کیلومتر مربعی Mt Piper در مرکز ویکتوریا، استرالیا را از Coda Minerals خریداری کرده است.


مبلغ پرداختی برای دستیابی به پروژه اکتشاف طلا 300000 دلار استرالیا (205533 دلار) نقدی و انتشار 1525000 سهام عادی کاملاً پرداخت شده در کالامازو ریسورس پس از اتمام است.


علاوه بر این، Coda Minerals مستحق دریافت حق امتیاز خالص ذوب (NSR) 1٪ خواهد بود که باید برای هر ماده معدنی استخراج شده از اجاره پروژه پرداخت شود.


خریداری پروژه طلای Mt Piper


شرکت سنگ معدن مس استرالیا مالکیت پروژه طلای Mt Piper را از طریق خرید اخیر Torrens Mining به دست آورد. دومی شریک سرمایه گذاری مشترک اقلیت Coda Minerals در پروژه سرسبد مس الیزابت کریک واقع در استرالیای جنوبی است.


به گفته کودا مینرالز، علیرغم دورنمای پروژه طلای Mt Piper، پیگیری اکتشاف طلا در میادین طلای ویکتوریا با استراتژی شرکت همخوانی ندارد. این شرکت گفت که تمرکزش در عوض بر روی استفاده از منابع خود برای ادامه اکتشاف و توسعه سبد فلزات اساسی اصلی خود در استرالیای جنوبی و کوئینزلند است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت https://iroilmarket.com/ مراجعه کنید.


معامله Mt Piper


کریس استیونز، مدیرعامل کودا مینرالز گفت: «این معامله Mt Piper را با یک اپراتور باتجربه ویکتوریایی گلدفیلدز قرار می‌دهد، که کودا معتقد است برای به حداکثر رساندن پتانسیل ارزش آتی این دارایی کمتر کاوش‌شده، موقعیت بهتری دارد. کودا به طور کامل بر پیشرفت پروژه های مسی الیزابت کریک و کامرون ریور پرچمدار خود متمرکز شده است.


ساختار این معامله به گونه‌ای است که مقداری ارزش نقدی اولیه را متبلور می‌کند و در عین حال به سهامداران کودا اجازه می‌دهد تا از طریق سهامداری در کالامازو، در معرض رشد آینده در گلدفیلدز ویکتوریا قرار بگیرند.



فرآیند مشارکت در پروژه طلا


Kalamazoo Resources قصد دارد پس از یک فرآیند مشارکت اجتماعی، یک کمپین اکتشافی اولیه با "کم تاثیر" را در پروژه طلای Mt Piper انجام دهد.


این شرکت گفت که این خرید با استراتژی خرید و توسعه پروژه های منابع اصلی با پتانسیل اکتشاف و توسعه قابل توجه در ویکتوریا و منطقه پیلبارا مطابقت دارد.


لوک راینهر، رئیس و مدیر عامل Kalamazoo Resources گفت: «ادامه ادغام زمین های اکتشافی بسیار آینده نگر ما در گلدفیلز مرکزی ویکتوریا با موفقیت مداوم در معادن طلای فاسترویل و کاسترفیلد با عیار بالا تقویت شده است.


این پروژه‌ها حاوی کانی‌سازی آنتیموان طلای با عیار بالا در نزدیکی حاشیه گسل اصلی که مناطق Bendigo و ملبورن را از هم جدا می‌کند، هستند و به ترتیب در سال 2021 به عنوان معادن طلای شماره 1 و 7 بالاترین درجه آسیاب شده در سراسر جهان گزارش شده‌اند. بسته شدن معامله منوط به موافقت وزیر و سایر شرایط محدود است.

منبع خبر :